Skontaktuj się: biuro@navigar.pl
Zmień język: PL | DE

NAVIGAR Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Heyki nad Kanałem Zielonym
70-631 Szczecin

telefon: +48 91 462 38 99, +48 91 350 71 79
fax: +48 91 462 37 73

e-mail: biuro@navigartrans.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Dział handlowo-transportowy

Tomasz Deneko

dyrektor handlowy

Jacek Galiszkiewicz

kierownik ds. transportu

jacek@navigartrans.pl

Paweł Moczulski

specjalista ds. transportu

pawel@navigartrans.pl

Dział techniczny

Zbigniew Garbień

dyrektor techniczny

Ireneusz Stasiełuk

specjalista ds. zaopatrzenia

ireneusz@navigar.pl

Krzysztof Kaczmarek

specjalista ds. inwestycji

krzysztof@navigar.pl

Mirosław Kaczmarek

elektryk

Dział administracyjny

Maciej Deneko

dyrektor finansowy

Katarzyna Pawelec

specjalista kadry i księgowość

katarzyna@navigartrans.pl

Anna Tuzinkiewicz

kadry i księgowość

anna@navigartrans.pl

Dbamy o Twoją logistykę

Napisz do nas i dowiedz się więcej o naszych usługach transportowych, magazynowych i logistycznych.